Apie mus rašo!

Apie mus rašo!

Džiaugiamės galėdami pasidalinti patirtimi spaudoje. Tikimės, kad mūsų įžvalgos padės jaunam verslui žengti pirmuosius žingsnius skaitmeniniame pasaulyje.

Kas šiandien yra svarbu jaunam verslui?

Esame įsitikinę, kad pardavimai šiomis dienomis tiesiogiai susiję su įmonės įvaizdžiu skaitmeninėje erdvėje. Tam, kad sukurti atpažįstamą įmonės veidą internete, reikia:

  • Identiteto
  • Internetinės svetainės ir/arba el. parduotuvės
  • SEO

Pirmas įvaizdis visada svarbus

Siųsdami el. laišką, sąskaitą ar tiesiog kontaktus savo klientams kartu pristatote ir savo įmonės veidą. Šis susideda iš logotipo, dokumentų apipavidalinimo, vizitinės kortelės. Jeigu atrodysite taip pat, kaip ir jūsų konkurentai, kaip klientas pasirinks ne juos, o jus? Naujam verslui būtina išsiskirti ir turėti unikalų veidą skaitmeninėje erdvėje, kitaip paskęsti tarp paslaugų tiekėjų šiandien yra labai lengva.

Paslaugų ir produktų pristatymas internete

Jeigu turite 100 vnt. skirtingų prekių, ar jų pristatymą PDF formatu siunčiate el. laiškais? Turbūt suprantate, kad tokie savo produkcijos pristatymo būdai seniai praėjo. Šiandien viską apžiūrime ir perkame internete, todėl jūsų teikiamiems produktams, paslaugoms būtina turėti reprezentacinę svetainę arba el. parduotuvę. Juolab, kad šiandien prekes galima apžiūrėti 3D formatu, pamatyti pristatomąjį filmuką bei skaityti įvertinimus.

Visko ieško ir viską randa internete

Ką darote, jeigu jums reikia surasti teksto rašymo, namų valymo, statybos paslaugas teikiančias įmones? Turbūt keliaujate į paieškos sistemą. Anot statistikos, net 93% Lietuvos interneto vartotojų naudojasi būtent Google paieškos sistema.
Tikriausiai esate girdėję apie „SEO“. Šiandien tai populiariausias procesas arba kitaip - žingsnių seka, kuri užtikrina, jog svetainė pagal įmonės veiklą atitinkančius raktažodžius organinėje Google paieškoje užims aukštesnes pozicijas.

Turite idėjų ir norite jas įgyvendinti kartu?