Unikalūs įvaizdžio sprendimai verslui

Bet kuri įmonė, įstaiga, organizacija ar paslaugas siūlantis žmogus rizikuoja paskęsti savo teikiamų paslaugų analogų gausoje. Vienas iš raktų į sėkmę – profesionalus ir įsimintinas prekės ženklas, siūlomų paslaugų ir prekių pateikimas klientui virtualioje erdvėje. Padėsime susikurti įmonės skaitmeninį veidą arba atnaujinti esamą.

Unikalaus dizaino kūrimas internetiniams tinklalapiams

Atsibodo šabloniniai tinklalapių dizainai? Norite unikaliai pateikti savo siūlomas paslaugas ar prekes? Tuomet Jums būtinas išskirtinis, profesionalus dizainas. Išsiaiškiname užsakovo viziją, sukuriame eskizus, kartu išbandome dizaino prototipus ir pateikiame galutinį rezultatą.
Stengiamės užsakovą įtraukti į visus dizaino gamybos proceso etapus naudodami „Invision“ sistemą, kurioje bet kurio metu galima peržiūrėti kuriamo dizaino versijas bei palikti atsiliepimus ir pastabas. Taigi, galite būti užtikrinti, jog galutinis rezultatas patenkins iškeltus tikslus.

Logotipai, vizitinės kortelės

Įsteigus įmonę vienas iš pirmųjų ir, ko gero, svarbiausių žingsnių - įvaizdžio kūrimas. Logotipas, vizitinės kortelės, dokumentų šablonai - detalės, kurias būtina turėti prieš parduodant paslaugas ar prekes. Jeigu pritrūkote idėjų - pateiksime keletą unikalių variantų, iš kurių galėsite išsirinkti sau tinkamiausią.

Turite idėjų ir norite jas įgyvendinti kartu?