Interneto sistemų ir svetainių kūrimo paslaugos

Skaitmeniniame pasaulyje atsiranda vis daugiau naujų galimybių ir vartotojams, ir gamybininkams, ir paslaugų teikėjams. Darbas, bendravimas, kelionių planavimas, pastogės paieškos, bankinės paslaugos, užsienio kalbos mokymasis, netgi kasdienis apsipirkinėjimas persikėlė į virtualias erdves, o naujos technologijos sparčiai keičia verslą, pramonę, šalis ir miestus.

Reta įmonė, įstaiga ar organizacija gyvuoja neturėdama save reprezentuojančio, jos paslaugas, produktus pristatančio interneto puslapio ar el.parduotuvės. Naudodamiesi patirtimi, kurią sukaupėme dirbdami su įvairaus spektro verslo įmonėmis, patarsime ir padėsime įgyvendinti visus Jūsų tiek standartinius, tiek unikalius poreikius.

Reprezentacinės svetainės

Tinklalapiai kūriami naudojant atvirojo kodo turinio valdymo sistemas. Dažniausiai reprezentacinės įstaigų, įmonių, organizacijų svetainės kuriamos naudojant populiariausią pasaulyje atvirojo kodo sistemą „Wordpress“. Laiko ir lėšų sąnaudos – nedidelės, siūloma daug įskiepių ir šabloninių dizainų, kuriuos vartotojas gali bet kada panaudoti.

Internetinės svetainės

E-komercija - elektroninės parduotuvės

Standartinės el. parduotuvės kuriamos pagal atvirojo kodo sistemas „Magento“, „Opencart“, „Woocommerce“, „Prestashop“ – priklausomai nuo parduotuvės prekių skaičiaus bei kliento poreikių apskritai.
Yra galimybė integruoti išorines buhalterijos, verslo valdymo sistemas, įdiegti prekybai reikalingus įskiepius.

Unikalios sistemos

Unikalios sistemos reikalauja unikalių sprendimų. Pastaruosius įgyvendiname naudodami „Symfony“ karkasą ir jo komponentus. Pagrindinis skirtumas tarp „Symfony“ ir jau egzistuojančios atvirojo kodo turinio valdymo sistemos yra tas, jog pasirinkus pastarąjį variantą, verslas mažiau/daugiau turi taikytis prie jau esamų sistemos funkcionalumų, tuo tarpu renkantis „Symfony“ sistema yra pritaikoma verslo poreikiams visu šimtu procentų.

Turite idėjų ir norite jas įgyvendinti kartu?