Kas mes?

MB „Mikabitas“ – jau penktus metus sėkmingai veiklą vykdanti įmonė, kurianti geriausiomis interneto technologijomis paremtus sprendimus, projektus ir sistemas. Mūsų specializacija – interneto svetainės, sistemos, el. parduotuvės, jų dizainai.

Gerbiame kliento investicijas ir laiką. Kuriame skaitmeninį jūsų darbo įrankį konkurencingomis kainomis. Žinodami, ką darome, veltui nešvaistome užsakovo laiko ir suplanuoto biudžeto.

Kodėl mes?

Gyvename skaitmeniniame – technologijų pažangos ir inovacijų amžiuje, kuriame galioja viena taisyklė: jeigu neegzistuoji virtualiame pasaulyje, vadinasi, neegzistuoji jokiame. Tas pasaulis susiskaidęs į dalis, chaotiškas, neretai – ir nenuspėjamas, o gausybėje to paties tipo paslaugų ar prekių vartotojo pasirinkimą vis dažniau lemia nebe kaina, o kokybė.

Kuriame kokybišką prekės ženklą, interneto svetainę, internetinę parduotuvę, portalą. Unikalų. Tokį, kuris išsiskirtų iš visų likusių, jo kokybę versdami į patirtį, patirtimi vesdami į žinonumą. Siekiame, kad prekės ženklas dirbtų jums.

  • 4+ metų patirtis internetinių svetainių/sistemų/el.parduotuvių kūrime
  • 20+ didelių kompleksinių interneto projektų
  • 100+ klientų
  • 95% užsakovų tęsia darbus su mumis nuo pačios pradžios

 
 
 
 
 
 

Turite idėjų ir norite jas įgyvendinti kartu?